Vents VKMz doprodej Ø 160

Neohodnoceno

Řadový odstředivý ventilátor v pozinkovaném provedení.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 10020304
5 080,31 Kč –45 % 2 794,17 Kč 2 309,23 Kč bez DPH
Vents VKMz doprodej Ø 160
Neohodnoceno
Vents VKMz doprodej Ø 160
5 080,31 Kč –45 %

Vlastní produkty
z naší výroby

Provádíme montáže
i jádrové vrtání

2 prodejny v Praze
Palmovka a Žižkov

Ověřený obchod
hodnocení 4,9

Vents VKMz Ø 160 doprodej 

Řadové odstředivé ventilátory v pozinkovaném provedení.

  • Typ motoru: AC
  • Typ oběžného kola: Odstředivé, dozadu zahnuté lopatky
  • Materiál pláště: Pozinkovaná ocel

Aplikace
Přívodní a odvodní ventilační systémy pro komerční účely, kancelářských a jiných veřejných nebo průmyslových prostor. Pro prostory s vysokými požadavky na hlučnost nabízíme jednotky v nízkohlučné modifikaci (VKMz...Q).

Design
Skříň ventilátoru je vyrobena z pozinkované oceli.

Motor
Oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami je poháněn jednofázovým motorem s vnějším rotorem a ochranou proti přehřátí s automatickým
opětovným spuštěním. Některé standardní velikosti jsou k dispozici s vysoce výkonnými motory (VKMS). Motor je vybaven kuličkovými ložisky pro dlouhou životnost určenými pro minimálně 40 000 hodin. Pro přesné funkce, bezpečný provoz a nízké hlučnosti je každá turbína dynamicky vyvážená při montáži.

Stupeň krytí motoru je IP44.

Regulace otáček
Plynulá nebo skoková regulace otáček pomocí tyristoru nebo autotransformátorovým regulátorem otáček. Může být použito několik ventilátorů připojit k jednomu regulátoru otáček za předpokladu, že celkový výkon a provozní proud nepřekročí jmenovité parametry regulátoru otáček.

Montáž
Montáž pod libovolným úhlem na stěnu nebo strop se provádí pomocí upevňovacích držáků dodávaných s jednotkou.
Ventilátor je napájen pomocí externí svorkovnice. Elektrické připojení a montáž se provádí v souladu s návodem k obsluze a schématem zapojení na na svorkovnici.

Zapojení vyžaduje odbornou znalost elektro směru. Při špatném zapojení zde hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem či poškození ventilátoru. K zapojení potřebujeme malý plochý šroubovák a 10 minut pro práci. Po rozmontování přípojné krabičky se nám odhalí svorka se čtyřmy kabely (obr.3). Na druhé straně víčka od přípojné krabičky, najdeme schéma zapojení ventilátoru. Zapojení není obtížné, pokud si nevíte rady se zapojením, svěřte zapojení odborné osobě.

Ventilátor je určen pro montáž do potrubí pevného i ohebného (Spiro, Semiflex, Sonoflex, atd.). 

Ventilátory VKMz momentálně doprodáváme, doporučujeme nový model VKM 315, který disponuje vyšším průtokem vzduchu a certifikací IP 44.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: