Ceník a možnosti dopravy

1. Osobní odběr

Upřednostňujete-li osobní kontakt, rádi Vás uvítáme v naší kamenné prodejně. Ceny v našem e-shopu jsou shodné s cenami na prodejně.

Prodejna Praha 8 Ventila

ADRESA PRODEJNY PALMOVKA:
Světova 1041/9
180 00 Praha 8 – Libeň

Mobil: +420 774 262 622
Tel.: +420 284 686 050

Email: ventila@ventila.cz

Prodejna Praha 3 Ventila

ADRESA PRODEJNY ŽIŽKOV:
Koněvova 2597/217
130 00 Praha 3 – Žižkov

Tel.: +420 220 518 778
Tel.: +420 284 686 050

Email: ventila@ventila.cz

PLATBA V HOTOVOSTI

Zboží uhradíte v hotovosti při osobním odběru v naší kamenné prodejně.

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU PŘES PLATEBNÍ TERMINÁL

Zboží uhradíte kartou při osobním odběru v naší kamenné prodejně.

 

2. PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST ČESKÁ POŠTA, s. p. logo-ceska-posta

Česká pošta garantuje dodání zásilky obvykle do 24 hodin po odeslání potvrzení o odeslání Vaší objednávky. Balík Do ruky je standardně doručován v pracovní dny mezi 8:00 – 16:00 na Vámi uvedenou adresu. V den podání budete upozornění emailem a sms na doručení zásilky, v případě pro Vás nevyhovujícího termínu můžete skrze webový formulář změnit o jeden pracovní den doručení či si zanechat zásilku uloženou na ukládací poště bez pokusu doručení řidičem. Pokud nebudete na uvedené adrese k zastižení, doručovatel Vám vhodí do schránky lístek s kontaktem na dodací poštu. Uloženou zásilku ale můžete zanechat na poště pouze 7 kalendářních dnů, poté je zboží vráceno odesílateli. Pokud nejste ovšem k zastižení přes den na jedné adrese, máte možnost výběru služby Balík na poštu. Můžete si vybrat kteroukoli z 2600 pošt po celé republice, z nichž některé mají otevřeno i přes víkendy.

Bližší informace o stavu Vaší zásilky získáte na informační lince 800 177 889 nebo na webu: https://www.postaonline.cz/index

 

3. PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DPD dpd-logo

Balíček doručí do 2. pracovního dne po celé České republice.
Balíček se Vám pokusí doručit 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. Pokud se to ani napotřetí nepodaří, zboží pošleme zpátky.
Budeme Vás o termínu doručení informovat SMSkou či e-mailem podle toho, který kontaktní údaj nám poskytnete. V den doručení upřesníme hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí. Pro sledování zásilky máte k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr. V nástroji pro sledování zásilek uvidíte, kde se vaše zásilka nachází a můžete zkontrolovat, jestli jsme ji už předali.

 

4. PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DPD PRO SLOVENSKO

Naše společnost prostřednictvím DPD zasílá balíky zákazníkům po Slovenské republice. Skrze tuto možnost přepravy není možné platit přímo dopravci dobírkou, proto jsou zákazníkům vystavovány zálohové fakturu v EUR na platbu předem. Dopravce zpravidla doručuje zásilky následující pracovní den do 17:00. Možnost sledování zásilky na webu: www.dpdkuryr.cz/home/parcel

PLATBA ZÁLOHOVOU FAKTUROU V EUR

Možnost této platby je pouze pro naše zahraniční zákazníky, kterým je vystavena zálohová faktura v EUR s platebními údaji.

PLATBA ZÁLOHOVÉ FAKTURY V EUR
dopravné při platbě zálohové faktury v EUR
10 EUR (12,10 EUR vč. DPH)

 

5. MOŽNOSTI PLATBY

1. PLATBA DOBÍRKOU, ZAPLATÍTE PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Jedná se o nejbezpečnější formu nákupu přes internet. Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo zaměstnanci přepravní společnosti. Při přebírání zboží od přepravní společnosti si zásilku dùkladně prohlédněte, zda není poškozen vnější obal. V případě doručení poškozené zásilky, sepište na místě s kurýrem reklamační formulář a zboží nepřebírejte.

DOBÍRKA
dopravné při platbě při dodání
100,- + 50,- bez DPH (182,- vč. DPH)

 

2. PLATBA PŘEDEM ZÁLOHOVOU FAKTUROU

Zboží uhradíte předem na základě vystavené zálohové faktury.

Č.Ú. 7425371001/5500 Raiffeisenbank

PLATBA PŘEVODEM
dopravné při platbě předem
100,- (121,- vč. DPH)

 

3. PLATBA PLATEBNÍ KARTOU ONLINE

Nemusíte čekat na zaslání pokynů k provedení platby prostřednictvím internetového bankovnictví a můžete využít možnosti platit zboží platební kartou online. Po ukončení objednávky budete přesměrování do sekce WebPay. V platební bráně zadáte šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód, tyto údaje naleznete na Vaší platební kartě a jejich přenos je bezpečný.

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU ONLINE
dopravné při platbě předem
100,- (121,- vč. DPH)

 

4. ROZVOZ ZBOŽÍ VLASTNÍ DOPRAVOU

Přeprava naší dodávkou po vzájemné domluvě o detailech místa a času závozu.

VLASTNÍ PŘEPRAVA JEDNOSMĚRNĚ
(platíte jen cestu k Vám)
20 Kč/km bez DPH