VZDUCHOTECHNIKA


 

VENTILAPLAST


VentilaPlast je stavebnicový potrubní systém, který obsahuje všechny potřebné plastové díly pro napojení všech typů ventilátorů a mřížek. Potrubí, redukce, přechody, spojky, to vše vám umožní jednoduše složit trasu vzduchotechniky přesně podle vašich požadavků.


 

Plastový montážní systém je populární zejména z důvodu snadné a rychlé montáže. Velmi jednoduše lze převést kruhové potrubí na ploché a opačně. Ploché potrubí je vhodné do prostoru, kde není dostatek místa pro potrubí kruhové, např. snížené stropy, podlahy.

 

 

IZOLOVANÉ POTRUBÍ


Pokud vzduch, který odvádíte potrubím, má jinou teplotu než prostředí ve kterém je potrubí vedeno, dochází ke kondenzaci, vzniku vlhkosti v potrubí. Řešením je izolace potrubí. Tato izolace také výrazně snižuje hluk, který vzniká prouděním vzduchu v potrubí.


 

Zajišťuje stálost teplého vzduchu v potrubí. Nejčastější využití tepelné izolace potrubí je při přechodu potrubí z teplého prostředí do chladného. Další velmi časté využití je jako tepelně izolované potrubí k rekuperaci.

 

 

 

SPIRO POTRUBÍ


Spiro potrubí se vyrábí z oboustranně pozinkovaného plechu a má široké uplatnění u projektů nevyžadující zvláštní požadavky na těsnost.


 

Spiro potrubí z pozinku se využívá především pro odvětrání hal, skladů a ostatních průmyslových objektů.
V zesíleném provedení lze použít pro potřeby průmyslového odsávání – solárny, textilní průmysl, strojírenství.

V naší nabídce naleznete vzduchovody z pozinku ve velikostech od Ø 80 mm do Ø 1250 mm, a to v délce 3 m.
Spiro potrubí má teplotní odolnost od – 30°C do +100°C (krátkodobě od – 50°C do +120°C).

 

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my se vám ozveme.